top of page
Posiadamy w ciągłej sprzedaży samochody dostępne od ręki, a także sprowadzamy samochody na zamówienie.

Samochód na zamówienie - dlaczego Yamamoto?

 • Wygoda - nie ruszając się z kanapy we własnym domu dostaniesz samochód dokładnie taki, jakiego szukałeś, bez oszukiwania. 
  Oszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy na samodzielne szukanie odpowiedniego egzemplarza.

   

 • Inspekcja przedzakupowa - weryfikujemy każdy samochód osobiście. Robimy to bardzo dokładnie, robimy dokumentację fotograficzną i filmową, tak abyś miał pełny obraz samochodu przed decyzją o zakupie danego egzemplarza. Dodatkowo pełny raport stanu samochodu dostaniesz w pliku PDF. Oczywiście nie zostawiamy Cię z tą wiedzą samego - powiemy wprost, bez mydlenia oczu, czy warto, czy lepiej jeszcze poszukać.
   

 • Transparentność - od momentu podpisania umowy wiesz o wszystkim co robimy w Twojej sprawie. Wiesz z kim rozmawiamy, z którego ogłoszenia pochodzi auto, od kogo kupujesz i za ile. Znasz wszelkie koszty zakupu, transportu, opłat celnych - na koniec dostajesz pełne zestawienie w pliku Excel. 
   

 • Formalności - zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z importem i przygotowaniem samochodu do rejestracji w Polsce.
  Nie interesują Cię podatki, cła, przeglądy, rzeczoznawcy - wszystko załatwiane jest legalnie i w pełnym uzgodnieniu z Klientem.

  Ty odbierasz wymarzony samochód, idziesz do Wydziału Komunikacji i cieszysz się jazdą!

   

 • Koszty - nasze wynagrodzenie jest stałe i wynosi 3000 zł (dla zamówień o łącznej wartości do 60 tys). To mniej niż przeciętna marża na samochodzie w Polsce, a jeszcze masz pewność, że wiesz co kupujesz.

A jak wygląda sama procedura sprowadzenia dowiesz się tutaj

bottom of page