top of page

Co, gdzie, jak - czyli rozpoczynamy współpracę!

 1. Na początek potrzebujemy dokładnie poznać Twoje wymagania. Przede wszystkim jakiego samochodu szukasz, modelu, ale też jakie roczniki, silnik, rodzaj skrzyni, kolor, wyposażenie - wszystko co tylko będzie dla Ciebie ważne. Określ maksymalny budżet, jak to się mówi - 'ze wszystkim', my powiemy czy się powinniśmy 'zmieścić'. Ważny też jest czas - musimy wiedzieć ile czasu możesz nam dać na realizację zlecenia. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub wysłać wiadomość na Facebooku.
   

 2. Udało się. Twoje zamówienie jest możliwe do realizacji! W takim razie przesyłamy Ci Umowę sprowadzenia samochodu. Zapoznaj się z nią , jeśli czegoś nie rozumiesz lub masz wątpliwości - pozostajemy do dyspozycji. Jeśli wszystko jest jasne - podpisujesz ją i odsyłasz nam pocztą lub emailem (skan). My robimy to samo, tak, żeby każda ze stron miała swój egzemplarz.
   

 3. Zgodnie z umową wpłacasz nam 3000 zł* - jest to zadatek niezbędny do rozpoczęcia działań. Tak, zadatek na ogół jest bezzwrotny, ale spokojnie! Podpisaliśmy umowę, w której jest jasno powiedziane, że zadatek zwracamy jeśli zamówienia nie zrealizujemy w określonym terminie lub samochód nie będzie spełniał oczekiwań.
   

 4. Musimy zadbać o szybki kanał komunikacji - dlatego bardzo prosimy naszych Klientów o zainstalowanie aplikacji WhatsApp. Zwłaszcza w Szwajcarii jest to w zasadzie jedyna opcja. Jeśli zdecydowaliśmy się na samochód z Estonii to możemy się obejść bez aplikacji. Dzięki WhatsAppowi możemy wysyłać ogłoszenia, zdjęcia wysokiej jakości, filmy czy nawet dać posłuchać Klientowi silnika live. ;)
   

 5. Dokonujemy inspekcji samochodu. Robimy to rzetelnie, korzystamy z profesjonalnego miernika lakieru (jako pomoc a nie wyrocznia). Sprawdzamy czy samochód przechodził jakieś naprawy blacharskie bądź lakiernicze. Weryfikujemy wiarygodność przebiegu i dokumentację. Sprawdzamy stan techniczny, korozję, stan lakieru i wnętrza. W miarę możliwości wykonujemy jazdę próbną oceniając pracę poszczególnych podzespołów. Podpinamy komputer diagnostyczny i sprawdzamy wszystkie układy samochodu. Wysyłamy szczegółowe informacje, zdjęcia samochodu i jego ewentualnych mankamentów, nagrywamy krótki film. Na koniec opiniujemy. 
   

 6. W porządku, znaleźliśmy fajny samochód, dokonaliśmy inspekcji i przedstawiliśmy raport - Ty zaakceptowałeś stan i podjąłeś decyzję o zakupie. Co dalej? Rozsiadasz się jeszcze wygodniej w kanapie i czekasz, aż wszystko za Ciebie załatwimy. Nie musisz się o nic martwić, robimy to od lat i współpracujemy z profesjonalnymi firmami transportowymi, agencjami celnymi, a w razie potrzeby rzeczoznawcami.
   

 7. Samochód przyjeżdża do Polski, profesjonalnie go myjemy i sprzątamy. Kompletujemy dokumenty do rejestracji. Jeśli Klient sobie życzy może także skorzystać z pakietu odświeżenia wnętrza lub lakieru, z usługi wykonania pierwszego serwisu i innych. Pierwszy przegląd techniczny zazwyczaj wykonujemy z Klientem, natomiast możemy to też oczywiście zrobić wcześniej. 
   

 8. Przyjeżdżasz po samochód i przekonujesz się, że warto było zlecić zadanie profesjonalistom.:) Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę i pedantycznie dbamy o naszą opinie, więc jesteśmy przekonani o tym, że po prostu będziesz zadowolony!
   

 9. Polecasz nas znajomym! Za każdego znajomego, który zrealizuje u nas usługę dostaniesz 10% rabatu na sprowadzenie kolejnego samochodu. Łatwo policzyć, że jeśli 10 znajomych kupi u nas auto - wykonamy dla Ciebie kolejną usługę kompletnie za darmo.:)

   

Pamiętaj, że jesteśmy normalnymi ludźmi - możesz nas o wszystko zapytać i o wszystkim pogadać.

Służymy poradą, podpowiemy co kupić i na co nie warto tracić czasu. 

 

 

 

*podana kwota netto
 

bottom of page